Znajdź autobus z Łódź do Kołobrzeg

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Kołobrzeg

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 40,72 zł
Czas podróży 12 h 14 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd 00:45
Ostatni odjazd 20:35
Odległość 375 km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Kołobrzeg

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Kołobrzeg w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztują bilety autobusowe z Łódź do Kołobrzeg?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Łódź do Kołobrzeg za jedyne 40,72 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 82,72 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
90,40 zł Więcej Więcej Więcej 99,80 zł Więcej 114 zł

Autobusy z Łódź do Kołobrzeg

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Łódź - Kołobrzeg?

Podróż z Łódź do Kołobrzeg zajmuje około 12 h 14 min, lub nawet :7 h 35 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Łódź o 00:45, a ostatni o 20:35.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Kołobrzeg z Łódź?

Dostępnych jest 4 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Kołobrzeg. Większą część tych połączeń, dokładniej 1, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 3, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Kołobrzeg w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Łódź do Kołobrzeg, dostępnych jest 4 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 3 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 1 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór przejazdu bezpośredniego.