Znajdź autobus z Łódź do Nysa

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 44,82zł
Czas podróży 8 h 10 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd: 02:20
Ostatni odjazd: 02:20
Odległość 206km

Znajdź połączenie autobusowe z Łódź do Nysa na virail

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Łódź do Nysa.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Łódź do Nysa?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 18,23 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 10,48 zł.

Jakie są stacje odjazdu?

Autobusy na trasie Łódź - Nysa wyjeżdżają ze stacji Lodz (Łódź) Fabryczna i przyjeżdżają na stację Nysa Dworzec Autobusowy.

Autobusy z Łódź do Nysa


Jako że podróż z Łódź do Nysa nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Łódź do Nysa?

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Łódź do Nysa?

Podróż z Łódź do Nysa zajmuje około 8 hours and 10 minutes, lub nawet 8 hours and 10 minutes, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Łódź o 02:12, a ostatni o 02:12.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Łódź - Nysa?

Z przewoźnikiem FlixBus będziesz mógł dojechać autobusem z Łódź do Nysa.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.