Znajdź autobus z Łódź do Słubice

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 45,30 zł
Czas podróży 4 h 35 min
Połączenia dla każdego dnia 1
Pierwszy odjazd 01:00
Ostatni odjazd 01:00
Odległość 342 km

Znajdź swój autobus z Łódź do Słubice na virail

Jeśli szukasz biletów z Łódź do Słubice w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Łódź do Słubice?

Bilety autobusowe z Łódź do Słubice kosztują średnio 73,78 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Łódź do Słubice za jedyne 45,30 zł.

Autobusy z Łódź do Słubice

O której odjeżdżają autobusy do Słubice?

Podróż autobusem z Łódź do Słubice trwa 4 h 35 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 01:00.

Jako że podróż z Łódź do Słubice nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Słubice z Łódź?

Dostępnych jest 1 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Słubice. Większą część tych połączeń, dokładniej 1, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Słubice w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Łódź do Słubice, dostępnych jest 1 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 1, są bezpośrednie. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.