Znajdź autobus z Łomża do Warszawa

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 31,03 zł
Czas podróży 2 h 25 min
Połączenia dla każdego dnia 1
Pierwszy odjazd 17:15
Ostatni odjazd 17:15
Odległość 127 km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Łomża do Warszawa

Jeśli szukasz biletów z Łomża do Warszawa w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Łomża do Warszawa?

Bilety autobusowe z Łomża do Warszawa kosztują średnio 35,92 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Łomża do Warszawa za jedyne 20,36 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Więcej Więcej 31,03 zł Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Łomża do Warszawa

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Łomża do Warszawa?

Podróż z Łomża do Warszawa zajmuje około 2 h 22 min, lub nawet :2 h, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Łomża o 05:00, a ostatni o 17:15.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Łomża do Warszawa, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Podróż autobusem do Łomża z Warszawa: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 5 połączeń autobusowych na trasie z Łomża do Warszawa. Większą część tych połączeń, dokładniej 5, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Łomża do Warszawa, dostępnych jest 5 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 5, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał zmieniać autobusu w trakcie podróży.