Znajdź autobus z Lublin do Gdańsk

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 34,13zł
Czas podróży 9 h 8 min
Połączenia dla każdego dnia 14
Pierwszy odjazd: 05:00
Ostatni odjazd: 23:10
Odległość 434km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Lublin do Gdańsk

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Lublin do Gdańsk z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Lublin do Gdańsk?

Jakie są stacje odjazdu?

Autobusy na trasie Lublin - Gdańsk wyjeżdżają ze stacji Lublin, Lublin Dworzec Główny Autobusowy, Al. Tysiąclecia 6, Lublin Bus Station and Lublin Dworzec Autobusowy, Al. Tysiąclecia 6 i przyjeżdżają na stację Gdańsk Hala Olivia, Gdansk, Dworzec PKS, Gdansk Central Bus Station and Gdansk Dworzec Autobusowy, Ul. 3 Maja 12.

Cena biletu Lublin - Gdańsk dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
45 zł81 zł81 zł53 zł45 zł81 zł58 zł
399 zł276 zł277 zł289 zł268 zł214 zł291 zł
Więcej 60 zł Więcej 100 zł Więcej Więcej 60 zł

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Lublin do Gdańsk, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Gdańsk z Lublin?

Na trasie z Lublin do Gdańsk, dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. 0 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 1 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Na trasie z Lublin do Gdańsk dostępnych jest 2 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Lublin do Gdańsk?

Średnia długość podróży to 10 hours and 8 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Gdańsk w 8 hours and 11 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 15:11, a ostatni o 22:02.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Lublin - Gdańsk?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również FlixBus, Kewin, BP Tour and Toks, oferujący przejazdy do Gdańsk.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.