Znajdź autobus z Lublin do Kraków

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Kraków
z 9,91 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 40,81 zł
Czas podróży 5 h 21 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd 05:40
Ostatni odjazd 10:42
Odległość 228 km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Lublin do Kraków

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Lublin do Kraków z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Lublin do Kraków?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Lublin do Kraków za jedyne 27,16 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 49,75 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej 49,88 zł Więcej Więcej Więcej Więcej
44,94 zł 44,94 zł 44,94 zł Więcej 46,20 zł 48,48 zł Więcej
40,81 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Lublin do Kraków

Kiedy odjeżdżają autobusy do Kraków?

Pierwszy autobus do Kraków odjeżdża o 05:40, a ostatni o 10:42. Podróż trwa 5 h 15 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :4 h 22 min.

Jako że podróż z Lublin do Kraków nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Podróż autobusem do Lublin z Kraków: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Na trasie z Lublin do Kraków dostępnych jest 4 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 4 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 0 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Lublin do Kraków, dostępnych jest 4 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 4, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał zmieniać autobusu w trakcie podróży.