Znajdź autobus z Lublin do Łódź

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 94,04zł
Czas podróży 6 h
Połączenia dla każdego dnia 7
Pierwszy odjazd: 05:00
Ostatni odjazd: 21:00
Odległość 222km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Lublin do Łódź

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Lublin do Łódź.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Lublin do Łódź?

Skąd odjeżdżają autobusy do Łódź?

Autobusy z Lublin wyjeżdżają ze stacji Lublin, Dworzec Aleje Tysiąclecia and Lublin Dworzec Autobusowy, Al. Tysiąclecia 6 i przyjeżdżają na stację Lodz (Łódź) Fabryczna, Dworzec Autobusowy - Smugowa and Lodz Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, Plac Bronisława Sałacińskiego 1.

Cena biletu Lublin - Łódź dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
28 zł Więcej Więcej 40 zł Więcej Więcej 39 zł
64 zł Więcej Więcej 64 zł Więcej Więcej 64 zł

Autobusy z Lublin do Łódź


Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Lublin do Łódź, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Lublin do Łódź, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Łódź z Lublin?

Na trasie z Lublin do Łódź dostępnych jest 7 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 4 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 3 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Łódź w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Lublin do Łódź, dostępnych jest 7 połączeń autobusowych dziennie. 3 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 4 to połączenia bezpośrednie. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, oferta z przesiadką jest czasem dużo lepszym rozwiązaniem przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Zalecamy jednak kupno biletu bezpośredniego, jeśli wolisz się nie przesiadać.

O której odjeżdżają autobusy do Łódź?

Podróż z Lublin do Łódź zajmuje około 7 hours and 12 minutes, lub nawet 4 hours and 46 minutes, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Lublin o 05:10, a ostatni o 21:10.

Przejazd autobusowy z Lublin do Łódź: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

You can travel by bus from Lublin to Łódź with FlixBus and BP Tour.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.