Znajdź autobus z Lublin do Łódź

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_bus
z23,43zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 23,43zł
Czas podróży 8 h 39 min
Połączenia dla każdego dnia 9
Pierwszy odjazd: 04:05
Ostatni odjazd: 21:00
Odległość 222km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Lublin do Łódź

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Lublin do Łódź.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Lublin do Łódź?

Skąd odjeżdżają autobusy do Łódź?

Autobusy z Lublin wyjeżdżają ze stacji Lublin and Lublin Dworzec Autobusowy, Al. Tysiąclecia 6 i przyjeżdżają na stację Lodz (Łódź) Fabryczna, Lodz Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, Plac Bronisława Sałacińskiego 1 and Lodz Kaliska Bus Station, Al. Wlokniarzy 227.

Cena biletu Lublin - Łódź dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
38 zł Więcej Więcej Więcej 30 zł Więcej Więcej
47 zł30 zł30 zł Więcej 47 zł49 zł Więcej

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Lublin do Łódź, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Lublin do Łódź, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Łódź z Lublin?

Kiedy odjeżdżają autobusy do Łódź?

Średnia długość podróży to 6 hours and 39 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Łódź w 5 hours and 15 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 04:01, a ostatni o 15:05.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Lublin - Łódź?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również FlixBus, BP Tour and BUS -TRANS, oferujący przejazdy do Łódź.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.