Autobus Lublin - Łuck ceny od 66,12zł

Rozpocząć z
66,12zł
Odkryć

Lublin do Łuck przez autobus

Podróż z Lublin do Łuck przez autobus wynosi 201,7 km i zajmuje 1 h 14 min. Dziennie odbywa się 58 połączeń, z pierwszym odlotem o 01:40, a ostatnim o 00:50. Możliwe jest podróżowanie z Lublin do Łuck przez autobus za jedyne 66,12zł lub aż 234,66zł. Najlepsza cena za tę podróż to 66,12zł.

Najlepsza cena 66,12zł
Czas trwania podróży 1 h 14 min
Połączenie dziennie 58
Najniższa cena 66,12zł
Wyzsza cena 234,66zł
Pierwszy wyjazd 01:40
Ostatni wyjazd 00:50
Dystans 201,7 km
Odjazd Lublin
Przyjazd Łuck
Przewoźnicy Euroticket, Ecolines,

Autobus Bilety od Lublin do Łuck

  Sep 28
  Więcej
  24°
  Sep 29
  Więcej
  24°
  Sep 30
  Więcej
  20°
  Oct 01
  Więcej
  17°
  Oct 02
  Więcej
  18°
  Oct 03
  Więcej
  17°
  Oct 04
  Więcej
  21°
  Oct 05
  Więcej
  15°
  Oct 06
  Więcej
  13°
  Oct 07
  Więcej
  12°
  Oct 08
  Więcej
  12°
  Oct 09
  Więcej
  14°
  Oct 10
  Więcej
  13°
  Oct 11
  Więcej
  15°
  Oct 12
  Więcej
  12°
Departure date
Thursday,Sep 28 2023
24°

Autobusem z Lublin do Łuck: łatwiej z virail

Jeśli szukasz biletów z Lublin do Łuck w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Lublin do Łuck?

Bilety autobusowe z Lublin do Łuck kosztują średnio 129,20zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Lublin do Łuck za jedyne 9,83zł.Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Lublin do Łuck?

Wsród wielu partnerów virail jest również Sindbad, Leon Pol Trans, Jordan, Agat, Ideal Travel, Lux-reisen Sp Zoo, Nadiya Bus, Autokar Polska, My Way, Pas-trans, Wencel Tourist, Vvk Bus, Pp Tvad, Fortuna Tour, Ternvoyazh, Comfort Express, Eurolines Madeltrans, Leon Bus, Z-time, Atlastravelbus/avtoekspres, Viktoriatrans, Fop Borejczuk, Ecolines, Transportation Moshkovsky Peter, Kononchuk V.v., Grechanyuk V.i., Pavlovsky I. P, Palko V.a., Ideal Travel Mariya Mirna, Kantol, Zakhidni Avtoliniyi, Mostyka V.k., Yarmolyuk, Z-time . . . (ТДВ Ковельське АТП), Openline, Mustang Trans, Melnik O.m., Volyn Expres, Lider Trans, Mtk Kazna Trans Llc, Viktoriya Trans Zakhid Llc, Perevezennya Moshkovskyy Petro Llc, Sansan Llc, Openline Sp Z O O , ブルガリア航空, Savchenko G.i., Kowelskie Atp, I Travel Bus, Akvitaniya-lux, Vasilkovtransavto Pe, Brintsov S.v., Gdamaler Tour, Bakal S.v., Avtotranzit, Eurb, Infobus, Pan Bus Sumy, Stetsik T V , Euroticket, Tm Lutsk Ekspres, Fop Savchenko, Bryntsov, Slavutatransavto, Elite Pass Trans, Tocobus, Tow Sansan, Flixbus, Poltrans Bus, Milinchuk V O , Sansun Bus, Avtoservis Tur, Evrovoyage, 7 Time, Kantol Bustrevel Tov, Mykhalus L A , Nashbus.com, Terletsky P M , Distribusion, Zachodnie Autolinie Ukraina, Przedsi Biorca Mykhalus L A , Vat Voluntavtotrans, Kononczuk Wasyl Wasylowycz, Wiktor Greczaniuk, Transtempo, Kak Kantol Anatolii Kantor, Zesen Trans, Elite Express, Vozniuk Roman Pe, Mis and Fop Palko Valentina oferujący przejazdy do Łuck.

Pokaż pełny opis Ukryj pełny opis
Tanie bilety od Lublin do Łuck
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Lublin do Łuck.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Lublin do Łuck, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Lublin do Łuck.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Lublin do Łuck

Najtańsze bilety autobusowe Lublin - Łuck można znaleźć już za 57zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 69zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 87zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Łuck

Podróżując autobusem do Łuck, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Sindbad to firma autobusowa działająca na terenie Polski, oferująca krajowe i międzynarodowe przewozy autobusowe. Rozległa sieć Sindbada łączy Polskę z kilkoma krajami, w tym z Niemcami, Austrią, Belgią, Francją, Hiszpanią, Holandią, Luksemburgiem, Wielką Brytanią, Danią, Szwecją, Norwegią, Szwajcarią, Czechami, Ukrainą i Włochami.

Usługi na pokładzie AGA TRAVEL, Vozniuk Roman PE I FlixBus od Lublin do Łuck
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Lublin do Łuck przez autobus.
Udogodnienia AGA TRAVEL Vozniuk Roman PE FlixBus Sindbad
Gniazdka elektryczne
Klimatyzacja
WiFi
Bagaż
Jedzenie i picie

Lublin do Łuck Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
2.0kg
Autobus
13.4kg
Lot
537.2kg
Samochód
51.8kg

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Lublin do Łuck?
Bilet autobus z Lublin do Łuck to 133,39zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 66,12zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Lublin do Łuck?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Lublin do Łuck, to 66,12zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Lublin a Łuck przez autobus?
Lublin do Łuck to 201,7 km.
Jak długo trwa autobus między Lublin a Łuck?
Lublin do Łuck to średnio 5 h 58 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 1 h 14 min.
Jakie firmy działają od Lublin do Łuck?
Lublin do Łuck jest obsługiwany przez operatorów 16. Możesz znaleźć na Virail Euroticket, Ecolines, AGA TRAVEL, Zachodnie Autolinie Ukraina, Vozniuk Roman PE, Kantol, FlixBus, My Way, Gdamaler Tour, Sindbad, Wiktor Greczaniuk, Elit Pass TRANS, Anatoli Kantor, Kononczuk Wasyl Wasylowycz, Eurolines Madeltrans, Przedsiębiorca Mykhalus L.A świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Lublin na Łuck?
Lublin do Łuck ma średnio 58 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Lublin do Łuck?
Najwcześniejszy autobus od Lublin do Łuck rozpoczyna się pod adresem 01:40. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Lublin do Łuck?
Najnowszy autobus od Lublin do Łuck odchodzi o 00:50. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Lublin do Łuck?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 66,12zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Lublin do Łuck?
Istnieją stacje 10, z których możesz wyjechać z Lublin, aby przejść do Łuck. Możesz przejść z Dw. Pks, Aleje Tysiąclecia 6, Lutsk, Zupynka Na Vyizdi, Sklep Soniasznyk, Lutsk, Da, Ul. Koniakina 39, Lublin, Da, Al. Tysiąclecia 6, Lublin Hutnicza, Dworzec Autobusowy Florenc, St.6, Lutsk, Przystanek 'ch Karavan', Lublin Люблін, Люблін автовокзал, Al. Tysiaclecia, 6, Lublin Люблин, АВ "Люблин" Аллея Тысячелетия, 6 and 39 Koniakina Str. i możesz dotrzeć do Dw. Pks, Ul. Konjakina 39, Lublin, Da, Al. Tysiąclecia 6, Lutsk, Da, Ul. Koniakina 39, Hotel 'luchesk', Prospekt Vidrodzenja 1, Przystanek Autobusowy, Ul. Koniakina 39, Lutsk, Zupynka Na Vyizdi, Sklep Soniasznyk, Lutsk Lutsk Bus Station, Konyakina St 39, Lutsk Busbahnhof, Lutsk Bus Station Lutsk-2, Lvivska St 148 and Ul. Dworcowa.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Lublin do Łuck?
Istnieje średnio 58 z Lublin, aby przejść do Łuck.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Lublin a Łuck przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Lublin a Łuck to 1 h 14 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Lublin do Łuck?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Lublin a Łuck.
Jakie są emisje CO2 dla Lublin do Łuck przez autobus?
Podróż autobus z Lublin do Łuck generuje 13.4kg emisji CO2.

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj najnowsze wiadomości, aktualizacje produktów i ekskluzywne promocje bezpośrednio w swojej skrzynce odbiorczej

Przejdź lokalnie z Lublin

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Lublin

Trasy międzynarodowe z Lublin i okolic

Inne miejsca docelowe z Lublin

Inne popularne trasy