Train Illustration

Znajdź autobus z Lublin do Suwałki

Starting from
161,04 zł
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Autobus

Dzisiaj

Z 272,10 zł
Przez Autobus

Jutro

Odkryć
Przez Autobus

2 Dni

Z 176,68 zł

Znajdź połączenie autobusowe z Lublin do Suwałki na virail

Jeśli szukasz biletów z Lublin do Suwałki w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztują bilety autobusowe z Lublin do Suwałki?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates by doing so, you will find cheap bus tickets from Lublin to Suwałki from 161,04 zł, while the average price is 258,42 zł.



Które linie autobusowe zabiorą Cię z Lublin do Suwałki?

Wsród wielu partnerów virail jest również Flixbus, Toks and Savchenko G.I. oferujący przejazdy do Suwałki.

Lublin do Suwałki przez autobus

Najlepsza cena 176,68 zł
Czas podróży 18 h 24 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 23:55
Ostatni odjazd 23:55
Odległość 319 km
Odjazd Lublin
Przyjazd Suwałki
Przewoźnicy Flixbus, Toks, Savchenko G.I.

Cena biletu Lublin - Suwałki dla każdego dnia

 
Dzisiaj
103 zł
272,10 zł
Jutro
Więcej
Więcej
Za 2 dni
Więcej
176,68 zł
Za 3 dni
Więcej
Więcej
Za 4 dni
Więcej
272,10 zł
Za 5 dni
Więcej
Więcej
Za 6 dni
Więcej
Więcej

Podsumowanie trasy przez Autobus

połączenia
2
Przewoźnicy
3
Cena minimalna
161,04 zł
Cena maksymalna
299,31 zł

Lublin - Suwałki

Miesięczny
Najtaniej

Najlepsze ceny na miesiąc

Najtańsze bilety na

Przez Pociąg

103 zł

Data
Piątek 19 Sierpień 2022
PKP-logo
Lublin Train Station - Suwalki Train Station
12:10 - 21:26
PKP
9h 16min
Przesiadki
CO2: 0.92kg
Najtaniej
Przez Autobus

272,10 zł

Data
Sobota 27 Sierpień 2022
Toks-logo
Lublin Bus Station - Suwalki Dworzec Autobusowy
23:55 - 23:20
Toks
23h 25min
Przesiadki
CO2: 11.23kg

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Lublin do Suwałki?

Średnia długość podróży to 20 h 44 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Suwałki w :5 h 35 min. Pierwszy autobus odjeżdża o 23:10, a ostatni o 23:55.

Jakie są stacje odjazdu?

Autobusy z Lublin wyjeżdżają ze stacji Dworzec Aleje Tysiąclecia, Lublin Bus station, al. Tysiaclecia 6 and Lublin Bus Station i przyjeżdżają na stację Suwalki Dworzec Autobusowy, Suwalki Suwalki Dworzec Autobusowy, Utrata 1B and Suwalki Bus station, ul. Utrata 1b.

Chociaż bardzo tanie, autobusy są również bardzo wolne. Dotarcie z Lublin do Suwałki może zająć chwilę. Rozważ podróż samolotem i zarezerwuj tanie bilety lotnicze, kupując z wyprzedzeniem.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Lublin do Suwałki?

Dostępnych jest 2 połączeń autobusowych na trasie z Lublin do Suwałki. Większą część tych połączeń, dokładniej 1, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 1, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

  • Omio 10% cashback

  • Booking.com 2% cashback

  • Rentalcars.com

2
Dni
:
14
:
35
:
33

Logo
authentication

Zaloguj się lub utwórz konto

Zaloguj się do Virail, aby uzyskać ekskluzywne oferty turystyczne

Booking.com

2% cashback