Znajdź autobus z Lublin do Warszawa

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 4,23zł
Czas podróży 3 h
Połączenia dla każdego dnia 74
Pierwszy odjazd: 03:04
Ostatni odjazd: 22:50
Odległość 153km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Lublin do Warszawa

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Lublin do Warszawa z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Lublin do Warszawa?

Skąd odjeżdżają autobusy do Warszawa?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Lublin do Warszawa to Lublin, Lublin Dworzec Autobusowy, Al. Tysiąclecia 6, Lublin Przystanek, Al. Tysiąclecia 8A, Al. Tysiąclecia 6 and Lublin Dworzec Główny Autobusowy i Warsaw Metro Wilanowska, Warsaw (Warszawa) Wiatraczna 02 / 09, Warsaw West, Warsaw Warszawa-Zachodnia Bus Station, Al. Jerozolimskie 144, Warsaw Pałac Kultury I Nauki (od Strony Ul. Marszałkowskiej), Plac Defilad 1, Warsaw Pałac Kultury I Nauki, Plac Defilad 1, Warsaw Przystanek Komunikacji Publicznej 06 Dworzec Centralny, Al. Jerozolimskie, Dworzec Zachodni PKS, Stan. 11, Ochota and Centralny.

Cena biletu Lublin - Warszawa dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
19,20 zł10,65 zł14,92 zł4,23 zł10,65 zł10,65 zł14,92 zł
16 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Lublin do Warszawa


Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Lublin do Warszawa, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Lublin do Warszawa, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Lublin do Warszawa?

Na trasie z Lublin do Warszawa, dostępnych jest 8 połączeń autobusowych dziennie. 0 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 8 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Lublin do Warszawa, dostępnych jest 8 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 8, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Lublin do Warszawa?

Pierwszy autobus odjeżdża z Lublin o 10:11, a ostatni o 22:02. Podróż trwa średnio 3 hours, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 3 hours.

Przejazd autobusowy z Lublin do Warszawa: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Z przewoźnikiem FlixBus, PKS Bilgoraj, BigBus, Agnieszka Sieracka, Transway, VikiBus, Polonus, BP Tour and Kewin będziesz mógł dojechać autobusem z Lublin do Warszawa.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.