Znajdź autobus z Lukka do Genua

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_bus
z21,34zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 21,34zł
Czas podróży 2 h 51 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd: 02:20
Ostatni odjazd: 14:40
Odległość 140km

Znajdź swój autobus z Lukka do Genua na virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Lukka do Genua w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Lukka do Genua?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 10,49 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 4,99 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Genua?

Autobusy z Lukka wyjeżdżają ze stacji Lucca i przyjeżdżają na stację Genoa (Fanti D'Italia/Principe Bus Station) and Genoa (Piazza Della Vittoria).

Autobusy z Lukka do Genua


Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Lukka do Genua, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Lukka do Genua, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Genua z Lukka?

Na trasie z Lukka do Genua, dostępnych jest 3 połączeń autobusowych dziennie. 0 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 3 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Na trasie z Lukka do Genua dostępnych jest 3 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

O której odjeżdżają autobusy do Genua?

Pierwszy autobus odjeżdża z Lukka o 02:05, a ostatni o 14:05. Podróż trwa średnio 2 hours and 51 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 2 hours and 45 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Lukka - Genua?

Do partnerów virail należy również FlixBus, oferujący przewozy na trasie z Lukka do Genua.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.