Autobus Malbork - Elbląg ceny od 13,60 zł

Rozpocząć z
13,60 zł
Odkryć

Malbork do Elbląg przez autobus

Podróż z Malbork do Elbląg przez autobus wynosi 28,11 km i zajmuje 0 godz. i 35 min. Dziennie odbywa się 2 połączeń, z pierwszym odlotem o 18:35, a ostatnim o 18:35. Możliwe jest podróżowanie z Malbork do Elbląg przez autobus za jedyne 13,60 zł lub aż 13,97 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 13,60 zł.

Najniższa cena13,60 zł
Czas trwania podróży0 godz. i 35 min
Połączenie dziennie2
Najniższa cena13,60 zł
Wyzsza cena13,97 zł
Pierwszy wyjazd18:35
Ostatni wyjazd18:35
Dystans28,11 km
OdjazdMalbork
PrzyjazdElbląg
PrzewoźnicyFlixBus

Autobus Bilety od Malbork do Elbląg

Data odjazdu
poniedziałek, 11 gru 2023

Autobusem z Malbork do Elbląg: łatwiej z virail

Jeśli szukasz biletów z Malbork do Elbląg w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Malbork do Elbląg?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Malbork do Elbląg za jedyne 13,60 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 13,87 zł.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Malbork do Elbląg?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również , oferujący przejazdy do Elbląg.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Malbork do Elbląg?

Podróż autobusem z Malbork do Elbląg trwa 0 godz. i 35 min. Pierwszy autobus odjeżdża z Malbork o FSTD, a ostatni o 18:35. Podróż z Malbork do Elbląg zajmuje około 0 godz. i 35 min, lub nawet :0 godz. i 35 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Malbork o 18:35, a ostatni o 18:35.

Jakie są stacje odjazdu?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Malbork do Elbląg to i .

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Elbląg z Malbork?

Dostępnych jest 2 połączeń autobusowych na trasie z Malbork do Elbląg. Większą część tych połączeń, dokładniej 2, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Elbląg w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Na trasie do Elbląg z Malbork dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Malbork do Elbląg, dostępnych jest 2 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 2, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Malbork do Elbląg

Tanie bilety autobus od Malbork do Elbląg
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Malbork do Elbląg.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Malbork do Elbląg, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Malbork do Elbląg.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Najlepszy czas na rezerwację podróży od Malbork do Elbląg

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Malbork do Elbląg

Najtańsze bilety autobusowe Malbork - Elbląg można znaleźć już za 13,83 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 14,06 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 14,85 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Elbląg

Podróżując autobusem do Elbląg, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Usługi na pokładzie FlixBus and PKS od Malbork do Elbląg
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Malbork do Elbląg przez bus.
Udogodnienia FlixBus PKS
wifi WiFi check cross
power_sockets Gniazdka elektryczne check check
luggage Bagaż check check
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check check

Malbork do Elbląg Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
1.97kg
Autobus
2.11kg
Lot
5.62kg
Samochód
4.5kg

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Malbork do Elbląg?
Bilet autobus z Malbork do Elbląg to 13,87 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 13,60 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Malbork do Elbląg?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Malbork do Elbląg, to 13,60 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Malbork a Elbląg przez autobus?
Malbork do Elbląg to 28,11 km.
Jak długo trwa autobus między Malbork a Elbląg?
Malbork do Elbląg to średnio 0 godz. i 35 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 0 godz. i 35 min.
Jakie firmy działają od Malbork do Elbląg?
Malbork do Elbląg jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail FlixBus and PKS świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Malbork na Elbląg?
Malbork do Elbląg ma średnio 2 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Malbork do Elbląg?
Najwcześniejszy autobus od Malbork do Elbląg rozpoczyna się pod adresem 18:35. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Malbork do Elbląg?
Najnowszy autobus od Malbork do Elbląg odchodzi o 18:35. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Malbork do Elbląg?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 13,60 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Malbork do Elbląg?
Istnieje średnio 2 z Malbork, aby przejść do Elbląg.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Malbork a Elbląg przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Malbork a Elbląg to 0 godz. i 35 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Malbork do Elbląg?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Malbork a Elbląg.
Jakie są emisje CO2 dla Malbork do Elbląg przez autobus?
Podróż autobus z Malbork do Elbląg generuje 2.11kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Malbork

Weekendowe wypady z Malbork

Trasy międzynarodowe z Malbork i okolic

Inne miejsca docelowe z Malbork

Główne połączenia kolejowe do Elbląg

Powiązane trasy

Inne popularne trasy