Znajdź autobus z Mediolan do Werona

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 42,72zł
Czas podróży 2 h 30 min
Połączenia dla każdego dnia 390
Pierwszy odjazd: 00:00
Ostatni odjazd: 23:55
Odległość 141km

Autobusem z Mediolan do Werona: łatwiej z virail

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Mediolan do Werona.

Ile kosztują bilety autobusowe z Mediolan do Werona?

Bilety autobusowe z Mediolan do Werona kosztują średnio 37,50 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Mediolan do Werona za jedyne 9,99 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Werona?

Autobusy z Mediolan wyjeżdżają ze stacji Cormano - Cusano Milanino East, Milan (Lampugnano Bus Station) and Milan (San Donato M3) i przyjeżdżają na stację Verona (Porta Nuova).

Cena biletu Mediolan - Werona dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
21 zł21 zł Więcej 21 zł21 zł21 zł21 zł
42 zł42 zł106 zł51 zł42 zł42 zł42 zł
Więcej Więcej Więcej 71 zł Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Mediolan do Werona


Jako że podróż z Mediolan do Werona nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Werona z Mediolan?

Dostępnych jest 390 połączeń autobusowych na trasie z Mediolan do Werona. Większą część tych połączeń, dokładniej 370, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 20, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Mediolan do Werona, dostępnych jest 390 połączeń autobusowych dziennie. 20 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 370 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Mediolan - Werona?

Pierwszy autobus odjeżdża z Mediolan o 09:01, a ostatni o 21:01. Podróż trwa średnio 2 hours and 12 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 1 hour and 50 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Mediolan - Werona?

Wsród wielu partnerów virail jest również FlixBus oferujący przejazdy do Werona.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.