Znajdź autobus z Modena do Genua

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_bus
z72,61zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 72,61zł
Czas podróży 7 h
Połączenia dla każdego dnia 9
Pierwszy odjazd: 04:45
Ostatni odjazd: 16:10
Odległość 160km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Modena do Genua

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Modena do Genua z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Modena do Genua?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates; by doing so, you will find cheap bus tickets from Modena to Genua from 16,98 zł, while the average price is 21,48 zł.

Skąd odjeżdżają autobusy do Genua?

Autobusy na trasie Modena - Genua wyjeżdżają ze stacji Modena (Terminal Via Gottardi) and Modena (Autostazione) i przyjeżdżają na stację Genoa (Fanti D'Italia/Principe Bus Station) and Genoa (Piazza Della Vittoria).

Autobusy z Modena do Genua


Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Modena do Genua, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Modena do Genua?

Dostępnych jest 9 połączeń autobusowych na trasie z Modena do Genua. Większą część tych połączeń, dokładniej 0, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 9, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Jeśli chcesz dostać się autobusem do Genua z Modena, dostępnych jest 9 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Będziesz musiał wybrać inne połączenie.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Genua?

Średnia długość podróży to 7 hours, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Genua w 6 hours and 25 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 04:09, a ostatni o 16:09.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Modena do Genua?

Wsród wielu partnerów virail jest również FlixBus oferujący przejazdy do Genua.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.