Znajdź autobus z Monza do Genua

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 85,48zł
Czas podróży 5 h 5 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd: 06:25
Ostatni odjazd: 20:05
Odległość 133km

Autobusem z Monza do Genua: łatwiej z virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Monza do Genua z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Monza do Genua?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Monza do Genua od 19,99 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Monza do Genua wynoszą średnio 22,99 zł.

Jak nazywają się stacje w Monza i Genua?

Autobusy z Monza do Genua wyjeżdżają ze stacji Monza i przyjeżdżają na stację Genoa (Fanti D'Italia/Principe Bus Station).

Autobusy z Monza do Genua


Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Monza do Genua, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Monza do Genua?

Dziennie dostępnych jest 5 połączeń autobusowych między Monza a Genua. Zauważ, że 0 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. Będziesz musiał wybrać inne połączenie.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Monza do Genua, dostępnych jest 5 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 0, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Monza - Genua?

Średnia długość podróży to 5 hours and 11 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Genua w 4 hours and 59 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 06:06, a ostatni o 20:06.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Monza do Genua?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również FlixBus, oferujący przejazdy do Genua.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.