Znajdź autobus z Neapol do Piza

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 72,66zł
Czas podróży 10 h 41 min
Połączenia dla każdego dnia 15
Pierwszy odjazd: 00:30
Ostatni odjazd: 23:10
Odległość 451km

Autobusem z Neapol do Piza: łatwiej z virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Neapol do Piza w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Neapol do Piza?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Neapol do Piza za jedyne 16,99 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 55,49 zł.

Jakie są stacje odjazdu?

Autobusy z Neapol do Piza wyjeżdżają ze stacji Naples (Metropark Centrale), Naples (Fuorigrotta - Campi Flegrei FS), Naples Airport and Garibaldi i przyjeżdżają na stację Pisa (Pietrasantina Car Park) and Fermata Dell'autobus Pisa.

Autobusy z Neapol do Piza


Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Neapol do Piza, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Piza z Neapol?

Na trasie z Neapol do Piza dostępnych jest 9 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 3 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 6 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili.

Na trasie z Neapol do Piza, dostępnych jest 9 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 6 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 3 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Neapol do Piza?

Podróż z Neapol do Piza zajmuje około 10 hours and 42 minutes, lub nawet 9 hours and 29 minutes, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Neapol o 03:09, a ostatni o 23:09.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Neapol do Piza?

Do partnerów virail należy również FlixBus and Marino, oferujący przewozy na trasie z Neapol do Piza.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.

Marino jest włoskim przewożnikiem działającym głównie w południowych Włoszech. Oferuje jednak również połączenia autobusowe do północnej części Włoch, Francji, Szwajcarii oraz Niemiec.