Znajdź autobus z Neapol do Rzym

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Wypożyczalnia samochodów

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 97,93zł
Czas podróży 2 h 50 min
Połączenia dla każdego dnia 64
Pierwszy odjazd: 01:45
Ostatni odjazd: 23:40
Odległość 189km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Neapol do Rzym

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Neapol do Rzym.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Neapol do Rzym?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 18,95 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 22,90 zł.

Skąd odjeżdżają autobusy do Rzym?

Autobusy na trasie Neapol - Rzym wyjeżdżają ze stacji Naples Airport, Naples (Metropark Centrale) and Naples Bus Terminal i przyjeżdżają na stację Rome Tiburtina Bus Station, Rome Fiumicino Airport, Rome Anagnina and Rome Tiburtina.

Cena biletu Neapol - Rzym dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
4 zł Więcej Więcej 4 zł Więcej 44 zł4 zł
54 zł Więcej Więcej Więcej 42 zł42 zł42 zł
Więcej Więcej Więcej 38 zł Więcej 38 zł34 zł

Autobusy z Neapol do Rzym


Jako że podróż z Neapol do Rzym nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Neapol do Rzym, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Rzym z Neapol?

Na trasie z Neapol do Rzym, dostępnych jest 64 połączeń autobusowych dziennie. 0 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 64 to połączenia bezpośrednie. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, oferta z przesiadką jest czasem dużo lepszym rozwiązaniem przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Zalecamy jednak kupno biletu bezpośredniego, jeśli wolisz się nie przesiadać.

Na trasie z Neapol do Rzym dostępnych jest 64 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Neapol do Rzym?

Podróż z Neapol do Rzym zajmuje około 3 hours and 20 minutes, lub nawet 2 hours and 30 minutes, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Neapol o 07:09, a ostatni o 18:09.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Neapol do Rzym?

Do partnerów virail należy również FlixBus and BusCenter, oferujący przewozy na trasie z Neapol do Rzym.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.