Znajdź autobus z Olsztyn do Elbląg

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 9,02 zł
Czas podróży 1 h 52 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd 09:15
Ostatni odjazd 09:30
Odległość 82 km

Znajdź połączenie autobusowe z Olsztyn do Elbląg na virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Olsztyn do Elbląg w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztują bilety autobusowe z Olsztyn do Elbląg?

Bilety autobusowe z Olsztyn do Elbląg kosztują średnio 16,19 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Olsztyn do Elbląg za jedyne 9,02 zł.

Autobusy z Olsztyn do Elbląg

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Olsztyn do Elbląg?

Pierwszy autobus do Elbląg odjeżdża o 09:15, a ostatni o 09:30. Podróż trwa 1 h 52 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :1 h 45 min.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Olsztyn do Elbląg, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Podróż autobusem do Olsztyn z Elbląg: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Na trasie z Olsztyn do Elbląg dostępnych jest 3 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 3 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 0 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Olsztyn do Elbląg, dostępnych jest 3 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 3, są bezpośrednie. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.