Znajdź autobus z Opole do Wrocław

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Wrocław
z4 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 4 zł
Czas podróży 1 h 28 min
Połączenia dla każdego dnia 10
Pierwszy odjazd: 01:05
Ostatni odjazd: 17:45
Odległość 79km

Znajdź połączenie autobusowe z Opole do Wrocław na virail

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Opole do Wrocław. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Opole do Wrocław?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Opole do Wrocław za jedyne 0,99 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 47,30 zł.

Jak nazywają się stacje w Opole i Wrocław?

Autobusy z Opole wyjeżdżają ze stacji Opole, Opole Pl. Kopernika and Opole, Port Sindbad i przyjeżdżają na stację Wrocław DA and Wroclaw Airport.

Cena biletu Opole - Wrocław dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
20 zł Więcej Więcej Więcej Więcej 9 zł Więcej

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Opole do Wrocław, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Jako że podróż z Opole do Wrocław nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Wrocław z Opole?

Na trasie z Opole do Wrocław, dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 2 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór przejazdu bezpośredniego.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Opole do Wrocław, dostępnych jest 2 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 2, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

O której odjeżdżają autobusy do Wrocław?

Średnia długość podróży to 1 hour and 48 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Wrocław w 1 hour and 20 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 01:11, a ostatni o 23:10.

Przejazd autobusowy z Opole do Wrocław: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Z przewoźnikiem FlixBus będziesz mógł dojechać autobusem z Opole do Wrocław.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.