Znajdź autobus z Parma do Genua

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_bus
z34,17zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 34,17zł
Czas podróży 6 h 5 min
Połączenia dla każdego dnia 10
Pierwszy odjazd: 04:25
Ostatni odjazd: 20:00
Odległość 119km

Autobusem z Parma do Genua: łatwiej z virail

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Parma do Genua. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Parma do Genua?

Bilety autobusowe z Parma do Genua kosztują średnio 24,49 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Parma do Genua za jedyne 7,99 zł.

Jak nazywają się stacje w Parma i Genua?

Autobusy na trasie Parma - Genua wyjeżdżają ze stacji Parma (Park Scambiatore) and Parma i przyjeżdżają na stację Genoa (Fanti D'Italia/Principe Bus Station).

Autobusy z Parma do Genua


Jako że podróż z Parma do Genua nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Podróż autobusem do Parma z Genua: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 10 połączeń autobusowych na trasie z Parma do Genua. Większą część tych połączeń, dokładniej 0, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 10, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Jeśli chcesz dostać się autobusem do Genua z Parma, dostępnych jest 10 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Będziesz musiał wybrać inne połączenie.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Parma do Genua?

Pierwszy autobus do Genua odjeżdża o 08:10, a ostatni o 20:10. Podróż trwa 6 hours and 12 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 5 hours and 5 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Parma - Genua?

Do partnerów virail należy również FlixBus, oferujący przewozy na trasie z Parma do Genua.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.