Znajdź autobus z Paryż do Montpellier

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Wypożyczalnia samochodów

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 4 zł
Czas podróży 15 h 15 min
Połączenia dla każdego dnia 78
Pierwszy odjazd: 00:50
Ostatni odjazd: 23:55
Odległość 595km

Autobusem z Paryż do Montpellier: łatwiej z virail

Jeśli szukasz biletów z Paryż do Montpellier w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztują bilety autobusowe z Paryż do Montpellier?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Paryż do Montpellier od 0,99 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Paryż do Montpellier wynoszą średnio 96,67 zł.

Skąd odjeżdżają autobusy do Montpellier?

Autobusy z Paryż wyjeżdżają ze stacji Paris Gallieni (Bagnolet), Paris La Defense Terminal Jules Verne, Paris (Bercy Seine), Paris Bus Stop, 210 Quai De Bercy, Massy, Paris - Orly Airport, Paris Orly Airport ORY Paris Orly Airport South (parking P6), Madrid Street and Paris Orly Airport ORY Paris - Massy Bus Stop, Avenue Raymond Aron i przyjeżdżają na stację Montpellier Train Station Sabines, Montpellier and Montpellier Montpellier Parking Circé, Rue Georges Méliès 1016.

Cena biletu Paryż - Montpellier dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
64 zł81 zł51 zł81 zł Więcej 77 zł Więcej
289 zł231 zł736 zł231 zł Więcej Więcej Więcej
Więcej 81 zł81 zł81 zł Więcej 43 zł Więcej
Więcej Więcej 4 zł Więcej Więcej 4 zł Więcej

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Paryż do Montpellier, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Na tak długich dystansach, podróż autobusem nie jest najlepszym rozwiązaniem. Sprawdź alternatywy lotnicze: przy odrobinie szczęścia znajdziesz tanie bilety z Paryż do Montpellier i dostaniesz się na miejsce dużo szybciej!

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Montpellier z Paryż?

Na trasie z Paryż do Montpellier dostępnych jest 4 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 1 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 3 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Montpellier w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Paryż do Montpellier, dostępnych jest 4 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 3 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 1 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Paryż do Montpellier?

Pierwszy autobus do Montpellier odjeżdża o 10:08, a ostatni o 23:10. Podróż trwa 16 hours and 41 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 11 hours and 35 minutes.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Paryż do Montpellier?

Wsród wielu partnerów virail jest również Isilines, Eurolines SA, FlixBus and Blablabus oferujący przejazdy do Montpellier.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.

Eurolines jest jednym z największych przewoźników autobusowych w Europie, oferującym ponad 350 połączeń w 23 krajach. W jego ofercie znaleźć można również długodystansowe przejazdy nocne.