Znajdź autobus z Paryż do Montpellier

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Wypożyczalnia samochodów

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 4,23zł
Czas podróży 15 h 28 min
Połączenia dla każdego dnia 78
Pierwszy odjazd: 00:50
Ostatni odjazd: 23:55
Odległość 595km

Autobusem z Paryż do Montpellier: łatwiej z virail

Jeśli szukasz biletów z Paryż do Montpellier w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztują bilety autobusowe z Paryż do Montpellier?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Paryż do Montpellier od 0,99 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Paryż do Montpellier wynoszą średnio 69,99 zł.

Skąd odjeżdżają autobusy do Montpellier?

Autobusy z Paryż wyjeżdżają ze stacji Paris Gallieni (Bagnolet), Gare De Bercy, Gallieni, Paris Bercy Train Station, Paris (Bercy Seine), Paris - Orly Airport, Paris CDG Airport (Terminal 3), Paris Pont De Levallois, Massy and Paris Centre - Bercy-Seine i przyjeżdżają na stację Montpellier Train Station Sabines, MONTPELLIER, 86 Rue De La Madeleine, Montpellier Parking Circé, 791 Avenue Du Colonel André Pavelet Dit Villars and Montpellier.

Cena biletu Paryż - Montpellier dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
81 zł81 zł81 zł163 zł Więcej 163 zł163 zł
4 zł4 zł4 zł111 zł Więcej 68 zł68 zł
175 zł295 zł575 zł906 zł532 zł790 zł843 zł

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Paryż do Montpellier, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Na tak długich dystansach, podróż autobusem nie jest najlepszym rozwiązaniem. Sprawdź alternatywy lotnicze: przy odrobinie szczęścia znajdziesz tanie bilety z Paryż do Montpellier i dostaniesz się na miejsce dużo szybciej!

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Montpellier z Paryż?

Na trasie z Paryż do Montpellier dostępnych jest 8 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 1 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 6 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Montpellier w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Paryż do Montpellier, dostępnych jest 8 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 6 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 1 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Paryż do Montpellier?

Pierwszy autobus do Montpellier odjeżdża o 10:08, a ostatni o 08:04. Podróż trwa 16 hours and 7 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 20 hours and 10 minutes.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Paryż do Montpellier?

Wsród wielu partnerów virail jest również Isilines, Ouibus, DeinBus and FlixBus oferujący przejazdy do Montpellier.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.