Znajdź autobus z Piła do Poznań

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 22zł
Czas podróży 2 h
Połączenia dla każdego dnia 8
Pierwszy odjazd: 19:15
Ostatni odjazd: 22:40
Odległość 84km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Piła do Poznań

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Piła do Poznań z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Piła do Poznań?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates; by doing so, you will find cheap bus tickets from Piła to Poznań from 22,00 zł, while the average price is 26,77 zł.

Jakie są stacje odjazdu?

Autobusy z Piła do Poznań wyjeżdżają ze stacji Koszalin Dworzec Autobusowy, Ul. Zwycięstwa 1, Pila Dworzec Autobusowy Piła, Ul. Kwiatowa 18, D.A. St. 3, D.A. St. 2 and Pila Dworzec Autobusowy i przyjeżdżają na stację Poznan Dworzec Autobusowy, Ul. Stanisława Matyi 2, D.A. Główny St. 6, D.A. Główny St. 13 and Dworzec Autobusowy PKS Poznań.

Cena biletu Piła - Poznań dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
10,22 zł Więcej 27,05 zł Więcej Więcej Więcej 11,42 zł
2 133,90 zł Więcej 22 zł Więcej Więcej Więcej 22 zł

Autobusy z Piła do Poznań


Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Piła do Poznań, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Piła do Poznań?

Na trasie z Piła do Poznań, dostępnych jest 8 połączeń autobusowych dziennie. 0 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 8 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Piła do Poznań, dostępnych jest 8 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 8, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał zmieniać autobusu w trakcie podróży.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Piła - Poznań?

Podróż z Piła do Poznań zajmuje około 2 hours and 1 minute, lub nawet 1 hour and 50 minutes, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Piła o 19:10, a ostatni o 21:10.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Piła - Poznań?

Z przewoźnikiem VOYAGER TRANSPORT, Voyager Transport and Voyager Transport Sp. Z O.o. będziesz mógł dojechać autobusem z Piła do Poznań.