Znajdź autobus z Piza do Florencja

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 32,07zł
Czas podróży 1 h 10 min
Połączenia dla każdego dnia 66
Pierwszy odjazd: 00:40
Ostatni odjazd: 23:55
Odległość 69km

Autobusem z Piza do Florencja: łatwiej z virail

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Piza do Florencja. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Piza do Florencja?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Piza do Florencja od 7,50 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Piza do Florencja wynoszą średnio 9,75 zł.

Jak nazywają się stacje w Piza i Florencja?

Autobusy z Piza wyjeżdżają ze stacji Pisa (Pietrasantina Car Park) and Pisa International Airport i przyjeżdżają na stację Florence (Villa Costanza Tram T1), Florence Piazzale Montelungo and Florence - Piazzale Montelungo.

Cena biletu Piza - Florencja dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
34 zł21 zł34 zł32 zł32 zł32 zł34 zł
37 zł37 zł37 zł37 zł37 zł37 zł Więcej

Autobusy z Piza do Florencja


Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Piza do Florencja, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Piza do Florencja, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Piza do Florencja?

Na trasie z Piza do Florencja, dostępnych jest 66 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 66 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym, sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak najważniejszy jest dla Ciebie brak przesiadek, rozważ kupno biletu bezpośredniego.

Na trasie z Piza do Florencja dostępnych jest 66 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Piza do Florencja?

Pierwszy autobus do Florencja odjeżdża o 07:07, a ostatni o 23:07. Podróż trwa 1 hour and 10 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 1 hour and 10 minutes.

Przejazd autobusowy z Piza do Florencja: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Z przewoźnikiem FlixBus and Autostradale będziesz mógł dojechać autobusem z Piza do Florencja.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.

Autostradale is one of the oldest bus companies in Italy, born almost one hundred years ago. It offers not only long-distance connections but also airport service from and to the city centers.