Znajdź autobus z Piza do Genua

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_bus
z21,34zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 21,34zł
Czas podróży 2 h 32 min
Połączenia dla każdego dnia 20
Pierwszy odjazd: 06:50
Ostatni odjazd: 21:15
Odległość 140km

Znajdź połączenie autobusowe z Piza do Genua na virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Piza do Genua z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Piza do Genua?

Bilety autobusowe z Piza do Genua kosztują średnio 15,49 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Piza do Genua za jedyne 4,99 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Genua?

Autobusy z Piza do Genua wyjeżdżają ze stacji Pisa Pietrasantina Parking and Pisa (Pietrasantina Car Park) i przyjeżdżają na stację Genoa Train Station Principe, Genoa Piazza Della Vittoria and Genoa (Piazza Della Vittoria).

Cena biletu Piza - Genua dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
60 zł119 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Piza do Genua


Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Piza do Genua, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Genua z Piza?

Na trasie z Piza do Genua, dostępnych jest 7 połączeń autobusowych dziennie. 0 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 7 to połączenia bezpośrednie. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, oferta z przesiadką jest czasem dużo lepszym rozwiązaniem przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Zalecamy jednak kupno biletu bezpośredniego, jeśli wolisz się nie przesiadać.

Na trasie z Piza do Genua dostępnych jest 7 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Genua?

Pierwszy autobus do Genua odjeżdża o 06:07, a ostatni o 21:07. Podróż trwa 2 hours and 19 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 2 hours.

Przejazd autobusowy z Piza do Genua: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Wsród wielu partnerów virail jest również Baltour-Eurolines and FlixBus oferujący przejazdy do Genua.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.

Baltour należy do grupy Eurolines i oferuje przejazdy krajowe oraz międzynarodowe długodystansowe.