Train Illustration

Znajdź autobus z Płock do Warszawa

Starting from
11,29 zł
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Autobus

Dzisiaj

Odkryć
Przez Autobus

Jutro

Odkryć
Przez Autobus

2 Dni

Odkryć

Znajdź połączenie autobusowe z Płock do Warszawa na virail

Jeśli szukasz biletów z Płock do Warszawa w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztują bilety autobusowe z Płock do Warszawa?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 33,17 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 11,29 zł.Przejazd autobusowy z Płock do Warszawa: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Do partnerów virail należy również Flixbus, Polonus, EkoBus, STALKO Przybysz I Wspólnicy Spółka Jawna, Tumbus (Ekobus), P.W Zbyszko and Tumbus, oferujący przewozy na trasie z Płock do Warszawa.

Płock do Warszawa przez autobus

Najlepsza cena 18,09 zł
Czas podróży 1 h 44 min
Połączenia dla każdego dnia 23
Pierwszy odjazd 04:05
Ostatni odjazd 21:20
Odległość 95 km
Odjazd Płock
Przyjazd Warszawa
Przewoźnicy Flixbus, Polonus, EkoBus, STALKO Przybysz I Wspólnicy Spółka Jawna, Tumbus (Ekobus), P.W Zbyszko, Tumbus

Podsumowanie trasy przez Autobus

połączenia
11
Przewoźnicy
7
Cena minimalna
11,29 zł
Cena maksymalna
58,91 zł

Płock - Warszawa

Miesięczny
Najtaniej

Najlepsze ceny na miesiąc

Najtańsze bilety na

Przez Autobus

22,63 zł

Data
Poniedziałek 29 Sierpień 2022
FlixBus-logo
Płock, Dworzec Autobusowy - Warszawa, Metro Młociny
11:55 - 13:45
FlixBus
1h 50min
CO2: 3.36kg
Najtaniej

Kiedy odjeżdżają autobusy do Warszawa?

Pierwszy autobus odjeżdża z Płock o 01:20, a ostatni o 21:20. Podróż trwa średnio 1 h 44 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :1 h.

Jak nazywają się stacje w Płock i Warszawa?

Autobusy z Płock wyjeżdżają ze stacji Plock Bus stop, al. Stanislawa Jachowicza 40, Plock Płock, Płock, ul. Jachowicza/Piękna, Plock Płock, Płock, Dworzec Autobusowy, ul. Dworcowa 46, Plock Płock, Al.Jachowicza 40, Płock. Dworzec Autobusowy, Plock Dworzec Autobusowy, Ul. Dworcowa 46 and Plock Plock bus station, Stanislawa Jachowicza Ave 40 i przyjeżdżają na stację Minsk Warszawa-Zachodnia bus station, Al. Jerozolimskie 144, Warsaw Zachodni 05, ul. Old Ochota, Warsaw Warszawa, PKiN Plac Defilad 1, Warsaw Palace of Culture and Science (Marszalkowska street side), Defilad Square 1, Warsaw Warszawa, Wiatraczna, Warszawa, Lotnisko Chopina, Warsaw Private Parking Bus Station Zachodnia 05, Al. Jerozolimskie, Warszawa, Metro Młociny, Warsaw West and Nowy Dwór Mazowiecki, MPL Warszawa - Modlin.

Jako że podróż z Płock do Warszawa nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Płock do Warszawa?

Dostępnych jest 17 połączeń autobusowych na trasie z Płock do Warszawa. Większą część tych połączeń, dokładniej 17, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Warszawa w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Płock do Warszawa, dostępnych jest 17 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 17, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

  • Omio 10% cashback

  • Booking.com 2% cashback

  • Rentalcars.com

2
Dni
:
14
:
35
:
33

Logo
authentication

Zaloguj się lub utwórz konto

Zaloguj się do Virail, aby uzyskać ekskluzywne oferty turystyczne

Booking.com

2% cashback