Znajdź autobus z Płock do Warszawa

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Warszawa
z 6,88 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 31,20 zł
Czas podróży 2 h 1 min
Połączenia dla każdego dnia 16
Pierwszy odjazd 01:20
Ostatni odjazd 17:30
Odległość 95 km

Znajdź połączenie autobusowe z Płock do Warszawa na virail

Jeśli szukasz biletów z Płock do Warszawa w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztują bilety autobusowe z Płock do Warszawa?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 30,25 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 15,83 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Więcej 31,20 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Płock do Warszawa

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Płock do Warszawa?

Pierwszy autobus odjeżdża z Płock o 06:50, a ostatni o 17:30. Podróż trwa średnio 2 h 1 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :1 h 10 min.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Warszawa z Płock?

Dostępnych jest 14 połączeń autobusowych na trasie z Płock do Warszawa. Większą część tych połączeń, dokładniej 14, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Płock do Warszawa, dostępnych jest 14 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 14, są bezpośrednie. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.