Znajdź autobus z Poznań do Bydgoszcz

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Bydgoszcz
z11 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 11 zł
Czas podróży 2 h 24 min
Połączenia dla każdego dnia 6
Pierwszy odjazd: 02:40
Ostatni odjazd: 23:35
Odległość 108km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Poznań do Bydgoszcz

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Poznań do Bydgoszcz w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Poznań do Bydgoszcz?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Poznań do Bydgoszcz za jedyne 2,49 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 33,35 zł.

Jak nazywają się stacje w Poznań i Bydgoszcz?

Autobusy z Poznań do Bydgoszcz wyjeżdżają ze stacji Poznan Dworzec Autobusowy, Ul. Stanisława Matyi 2 and Poznań i przyjeżdżają na stację Bydgoszcz Dworzec Autobusowy, Ul. Jagiellońska 58 and Bydgoszcz.

Cena biletu Poznań - Bydgoszcz dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
27 zł27 zł Więcej Więcej Więcej Więcej 14 zł
Więcej 9 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Poznań do Bydgoszcz


Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Poznań do Bydgoszcz, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Poznań do Bydgoszcz?

Na trasie z Poznań do Bydgoszcz, dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. 0 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 2 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Poznań do Bydgoszcz, dostępnych jest 2 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 2, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

O której odjeżdżają autobusy do Bydgoszcz?

Pierwszy autobus do Bydgoszcz odjeżdża o 02:07, a ostatni o 20:10. Podróż trwa 2 hours and 24 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 2 hours and 15 minutes.

Przejazd autobusowy z Poznań do Bydgoszcz: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Z przewoźnikiem PKS Elbląg and FlixBus będziesz mógł dojechać autobusem z Poznań do Bydgoszcz.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.