Znajdź autobus z Poznań do Lublin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Lublin

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 63,40 zł
Czas podróży 13 h 10 min
Połączenia dla każdego dnia 1
Pierwszy odjazd 07:05
Ostatni odjazd 07:05
Odległość 408 km

Znajdź swój autobus z Poznań do Lublin na virail

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Poznań do Lublin. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Poznań do Lublin?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 89,02 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 52,06 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
100,64 zł 63 zł 79 zł Więcej Więcej 73,43 zł Więcej
55,55 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Poznań do Lublin

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Poznań do Lublin?

Pierwszy autobus odjeżdża z Poznań o 04:20, a ostatni o 07:05. Podróż trwa średnio 11 h 51 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :7 h 15 min.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Poznań do Lublin, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Lublin z Poznań?

Na trasie z Poznań do Lublin dostępnych jest 1.5 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 1 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 0.5 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili.

Na trasie z Poznań do Lublin dostępnych jest 1.5 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.