Znajdź autobus z Poznań do Warszawa

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 36,26zł
Czas podróży 5 h 20 min
Połączenia dla każdego dnia 22
Pierwszy odjazd: 01:50
Ostatni odjazd: 23:35
Odległość 278km

Autobusem z Poznań do Warszawa: łatwiej z virail

Jeśli szukasz biletów z Poznań do Warszawa w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztują bilety autobusowe z Poznań do Warszawa?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Poznań do Warszawa za jedyne 8,48 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 7,98 zł.

Jak nazywają się stacje w Poznań i Warszawa?

Autobusy na trasie Poznań - Warszawa wyjeżdżają ze stacji Poznań i przyjeżdżają na stację Warsaw West and Modlin Airport.

Cena biletu Poznań - Warszawa dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
47 zł32 zł32 zł43 zł34 zł34 zł43 zł
128 zł130 zł111 zł Więcej Więcej 123 zł182 zł
18 zł Więcej Więcej Więcej Więcej 21 zł Więcej
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Poznań do Warszawa


Jako że podróż z Poznań do Warszawa nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Warszawa z Poznań?

Dostępnych jest 22 połączeń autobusowych na trasie z Poznań do Warszawa. Większą część tych połączeń, dokładniej 12, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 10, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Poznań do Warszawa, dostępnych jest 22 połączeń autobusowych dziennie. 10 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 12 to połączenia bezpośrednie. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, oferta z przesiadką jest czasem dużo lepszym rozwiązaniem przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Zalecamy jednak kupno biletu bezpośredniego, jeśli wolisz się nie przesiadać.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Poznań do Warszawa?

Pierwszy autobus do Warszawa odjeżdża o 01:08, a ostatni o 23:08. Podróż trwa 4 hours and 45 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 3 hours and 50 minutes.

Przejazd autobusowy z Poznań do Warszawa: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Wsród wielu partnerów virail jest również FlixBus oferujący przejazdy do Warszawa.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.