• W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Znajdź autobus z Przemyśl do Kolbuszowa

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Autobus

Dzisiaj

Przez Autobus

Jutro

Przez Autobus

2 Dni

Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Kolbuszowa


Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Przemyśl do Kolbuszowa

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Przemyśl do Kolbuszowa z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Przemyśl do Kolbuszowa?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 29,07 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 28,22 zł.

szczegóły podróży

Najlepsza cena 28,22 zł
Czas podróży 2 h 10 min
Połączenia dla każdego dnia 7
Pierwszy odjazd 03:00
Ostatni odjazd 23:50
Odległość 87 km
Neobus-logo
Neobus
Czas podróży: 2 h 9 min
Khmelnytskyi Bus station, ul. Stefana Czarnieckiego 4 - Kolbuszowa Dworzec autobusowy Kolbuszowa, ul. Ruczki 1
03:00 - 05:09
28,22 zł
Neobus-logo
Neobus
Czas podróży: 2 h 9 min
Khmelnytskyi Bus station, ul. Stefana Czarnieckiego 4 - Kolbuszowa Dworzec autobusowy Kolbuszowa, ul. Ruczki 1
04:40 - 06:49
28,22 zł
Neobus-logo
Neobus
Czas podróży: 2 h 14 min
Khmelnytskyi Bus station, ul. Stefana Czarnieckiego 4 - Kolbuszowa Dworzec autobusowy Kolbuszowa, ul. Ruczki 1
06:45 - 08:59
28,22 zł
Neobus-logo
Neobus
Czas podróży: 2 h 14 min
Khmelnytskyi Bus station, ul. Stefana Czarnieckiego 4 - Kolbuszowa Dworzec autobusowy Kolbuszowa, ul. Ruczki 1
10:35 - 12:49
28,22 zł
Neobus-logo
Neobus
Czas podróży: 2 h 14 min
Khmelnytskyi Bus station, ul. Stefana Czarnieckiego 4 - Kolbuszowa Dworzec autobusowy Kolbuszowa, ul. Ruczki 1
16:35 - 18:49
28,22 zł
Neobus-logo
Neobus
Czas podróży: 2 h 5 min
Khmelnytskyi Bus station, ul. Stefana Czarnieckiego 4 - Kolbuszowa Dworzec autobusowy Kolbuszowa, ul. Ruczki 1
23:50 - 01:55
28,22 zł

Kiedy odjeżdżają autobusy do Kolbuszowa?

Pierwszy autobus do Kolbuszowa odjeżdża o 03:00, a ostatni o 23:50. Podróż trwa 2 h 10 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :2 h 5 min.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Przemyśl do Kolbuszowa, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Kolbuszowa z Przemyśl?

Na trasie z Przemyśl do Kolbuszowa dostępnych jest 7 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 7 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 0 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Kolbuszowa w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Przemyśl do Kolbuszowa dostępnych jest 7 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Logo