Znajdź autobus z Przemyśl do Zielona Góra

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 103,15zł
Czas podróży 12 h 31 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd: 04:40
Ostatni odjazd: 10:10
Odległość 563km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Przemyśl do Zielona Góra

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Przemyśl do Zielona Góra w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Przemyśl do Zielona Góra?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Przemyśl do Zielona Góra od 24,12 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Przemyśl do Zielona Góra wynoszą średnio 21,05 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Zielona Góra?

Autobusy z Przemyśl wyjeżdżają ze stacji Przemyśl, Dworzec Autobusowy and Przemysl Dworzec Autobusowy i przyjeżdżają na stację Zielona Góra, Dolina Zielona.

Cena biletu Przemyśl - Zielona Góra dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
81,17 zł72,61 zł68,34 zł Więcej Więcej 72,61 zł Więcej
72,13 zł90,78 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Przemyśl do Zielona Góra


Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Chociaż bardzo tanie, autobusy są również bardzo wolne. Dotarcie z Przemyśl do Zielona Góra może zająć chwilę. Rozważ podróż samolotem i zarezerwuj tanie bilety lotnicze, kupując z wyprzedzeniem.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Zielona Góra z Przemyśl?

Na trasie z Przemyśl do Zielona Góra dostępnych jest 5 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 0 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 5 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili.

Dziennie dostępnych jest 5 połączeń autobusowych między Przemyśl a Zielona Góra. Zauważ, że 5 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. Z tego powodu będziesz musiał przesiąść się w trakcie podróży.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Przemyśl do Zielona Góra?

Podróż z Przemyśl do Zielona Góra zajmuje około 12 hours and 5 minutes, lub nawet 10 hours and 26 minutes, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Przemyśl o 04:03, a ostatni o 10:03.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Przemyśl - Zielona Góra?

Z przewoźnikiem FlixBus and Neobus będziesz mógł dojechać autobusem z Przemyśl do Zielona Góra.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.