Znajdź autobus z Puławy do Lublin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 8,21zł
Czas podróży :min min
Połączenia dla każdego dnia 15
Pierwszy odjazd: 01:10
Ostatni odjazd: 22:15
Odległość 45km

Znajdź połączenie autobusowe z Puławy do Lublin na virail

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Puławy do Lublin. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Puławy do Lublin?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates; by doing so, you will find cheap bus tickets from Puławy to Lublin from 1,92 zł, while the average price is 7,96 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Puławy do Lublin?

Przy podróży na trasie z Puławy do Lublin, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Wojska Polskiego, Pulawy and Puławy oraz Al. Tysiąclecia 6 and Lublin.

Cena biletu Puławy - Lublin dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
9 zł Więcej 9 zł Więcej Więcej Więcej Więcej
5 zł Więcej 5 zł Więcej Więcej Więcej Więcej

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Puławy do Lublin, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Podróż autobusem do Puławy z Lublin: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Na trasie z Puławy do Lublin, dostępnych jest 5 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 5 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Na trasie z Puławy do Lublin dostępnych jest 5 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Puławy do Lublin?

Pierwszy autobus odjeżdża z Puławy o 01:06, a ostatni o 22:02. Podróż trwa średnio 52 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 50 minutes.

Przejazd autobusowy z Puławy do Lublin: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Do partnerów virail należy również BP Tour and FlixBus, oferujący przewozy na trasie z Puławy do Lublin.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.