Train Illustration

Znajdź autobus z Radom do Kielce

Starting from
9,73 zł
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Autobus

Dzisiaj

Odkryć
Przez Autobus

Jutro

Odkryć
Przez Autobus

2 Dni

Odkryć

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Radom do Kielce

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Radom do Kielce. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Radom do Kielce?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Radom do Kielce za jedyne 9,73 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 9,96 zł.Które linie autobusowe zabiorą Cię z Radom do Kielce?

Z przewoźnikiem Flixbus, ExpressBus LW, PRZEWOZNIK TESTOWY, BP Tour, Polonus, Transport Osobowy Majer BUS, Neobus, Wyskoczgdzies pl and Jtp ptak sp j będziesz mógł dojechać autobusem z Radom do Kielce.

Radom do Kielce przez autobus

Najlepsza cena 9,73 zł
Czas podróży 1 h 16 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd 00:40
Ostatni odjazd 12:42
Odległość 69 km
Odjazd Radom
Przyjazd Kielce
Przewoźnicy Flixbus, ExpressBus LW, PRZEWOZNIK TESTOWY, BP Tour, Polonus, Transport Osobowy Majer BUS, Neobus, Wyskoczgdzies pl, Jtp ptak sp j

Podsumowanie trasy przez Autobus

połączenia
5
Przewoźnicy
9
Cena minimalna
9,73 zł
Cena maksymalna
37,20 zł

Radom - Kielce

Miesięczny
Najtaniej

Najlepsze ceny na miesiąc

Najtańsze bilety na

Przez Autobus

21 zł

Data
Niedziela 2 Październik 2022
FlixBus-logo
Radom, WPA PKS Radom - Kielce, dworzec autobusowy
01:50 - 03:00
FlixBus
1h 10min
CO2: 2.44kg
Najtaniej

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Radom do Kielce?

Pierwszy autobus do Kielce odjeżdża o 00:40, a ostatni o 12:42. Podróż trwa 1 h 16 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie : min.

Jakie są stacje odjazdu?

Autobusy z Radom do Kielce wyjeżdżają ze stacji Radom Dworzec Autobusowy, RADOM Warszawska (rondo), Radom Radom, Radom, Dworzec Autobusowy, Radom Bus station, ul. Wladyslawa Beliny-Prazmowskiego 8, Radom Przystanek, Warszawska/Rondo, Radom Dworzec Kolejowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 2, Radom Bus stop (near the post office), Wladyslawa Beliny-Prazmowskiego St and Radom Poczta/PKP i przyjeżdżają na stację Kielce Dworzec Autobusowy, Kielce Przystanek Autobusowy, Ul. Żelazna 18, Kielce Bus stop, ul. Zytnia 1, Kielce Zrzeszenie Transportu i Usług, ul. Żelazna 18, Kielce Bus station, ul. Czarnowska 12, Kielce DA Czarnowska, Kielce DA Żelazna, Kielce Kielce, ul. Czarnowska 12, Dworzec Aut and Kielce, Dworzec Autobusowy.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Kielce z Radom?

Na trasie z Radom do Kielce dostępnych jest 5 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 5 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 0 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili.

Na trasie z Radom do Kielce dostępnych jest 5 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

  • Omio 10% cashback

  • Booking.com 2% cashback

  • Rentalcars.com

2
Dni
:
14
:
35
:
33

Logo
authentication

Zaloguj się lub utwórz konto

Zaloguj się do Virail, aby uzyskać ekskluzywne oferty turystyczne

Booking.com

2% cashback