Znajdź autobus z Radom do Poznań

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Poznań
z49 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 49 zł
Czas podróży 7 h 52 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd: 08:10
Ostatni odjazd: 22:55
Odległość 310km

Znajdź swój autobus z Radom do Poznań na virail

Jeśli szukasz biletów z Radom do Poznań w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Radom do Poznań?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 42,69 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 11,48 zł.

Jak nazywają się stacje w Radom i Poznań?

Przy podróży na trasie z Radom do Poznań, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Radom Dworzec Autobusowy oraz Dworzec Autobusowy PKS Poznań and Poznań.


Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Radom do Poznań, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Jako że podróż z Radom do Poznań nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Radom do Poznań?

Dostępnych jest 3 połączeń autobusowych na trasie z Radom do Poznań. Większą część tych połączeń, dokładniej 0, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 3, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Poznań w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Dziennie dostępnych jest 3 połączeń autobusowych między Radom a Poznań. Zauważ, że 3 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. Z tego powodu będziesz musiał przesiąść się w trakcie podróży.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Radom do Poznań?

Pierwszy autobus do Poznań odjeżdża o 08:06, a ostatni o 19:09. Podróż trwa 8 hours and 19 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 6 hours and 50 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Radom - Poznań?

Z przewoźnikiem BP Tour and FlixBus będziesz mógł dojechać autobusem z Radom do Poznań.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.