Znajdź autobus z Reggio Emilia do Genua

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_bus
z93,99zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 93,99zł
Czas podróży 6 h 35 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd: 06:45
Ostatni odjazd: 21:40
Odległość 138km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Reggio Emilia do Genua

Jeśli szukasz biletów z Reggio Emilia do Genua w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Reggio Emilia do Genua?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 24,98 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 21,98 zł.

Skąd odjeżdżają autobusy do Genua?

Przy podróży na trasie z Reggio Emilia do Genua, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Reggio Emilia Central Bus Station oraz Genoa (Fanti D'Italia/Principe Bus Station).

Autobusy z Reggio Emilia do Genua


Jako że podróż z Reggio Emilia do Genua nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Reggio Emilia do Genua, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Podróż autobusem do Reggio Emilia z Genua: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 3 połączeń autobusowych na trasie z Reggio Emilia do Genua. Większą część tych połączeń, dokładniej 0, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 3, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Genua w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Dziennie dostępnych jest 3 połączeń autobusowych między Reggio Emilia a Genua. Zauważ, że 3 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. W konsekwencji będziesz musiał się przesiąść.

O której odjeżdżają autobusy do Genua?

Pierwszy autobus odjeżdża z Reggio Emilia o 06:06, a ostatni o 21:06. Podróż trwa średnio 6 hours and 35 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 6 hours and 5 minutes.

Przejazd autobusowy z Reggio Emilia do Genua: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Z przewoźnikiem FlixBus będziesz mógł dojechać autobusem z Reggio Emilia do Genua.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.