Znajdź autobus z Rybnik do Opole

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Opole

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 17,02zł
Czas podróży 3 h
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd: 09:40
Ostatni odjazd: 18:00
Odległość 77km

Autobusem z Rybnik do Opole: łatwiej z virail

Jeśli szukasz biletów z Rybnik do Opole w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Rybnik do Opole?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Rybnik do Opole od 3,98 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Rybnik do Opole wynoszą średnio 48,79 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Opole?

Autobusy na trasie Rybnik - Opole wyjeżdżają ze stacji Dworzec Autobusowy Ul. Budowlanych 6, Stanowisko 5, Rybnik, Dworzec Autobusowy and Rybnik Budowlanych Dworzec Autobusowy i przyjeżdżają na stację Dworzec Autobusowy PKS, Ul. 1 Maja 4, Opole Pl. Kopernika and 1 Maja.

Autobusy z Rybnik do Opole


Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Rybnik do Opole, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Opole z Rybnik?

O której odjeżdżają autobusy do Opole?

Pierwszy autobus do Opole odjeżdża o 09:09, a ostatni o 18:09. Podróż trwa 3 hours and 18 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 3 hours.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Rybnik do Opole?

You can travel by bus from Rybnik to Opole with MOKRZYCKI-BUS, FlixBus and Mokrzycki-Bus.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.