Znajdź autobus z Rybnik do Wrocław

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 30 zł
Czas podróży 4 h 40 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd: 07:25
Ostatni odjazd: 18:00
Odległość 154km

Znajdź połączenie autobusowe z Rybnik do Wrocław na virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Rybnik do Wrocław z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Rybnik do Wrocław?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Rybnik do Wrocław za jedyne 6,98 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 143,89 zł.

Jak nazywają się stacje w Rybnik i Wrocław?

Autobusy z Rybnik wyjeżdżają ze stacji Dworzec Autobusowy Przy Ul. Budowlanych 6, Rybnik, Dworzec Autobusowy and Rybnik Budowlanych Dworzec Autobusowy i przyjeżdżają na stację Dworzec Autobusowy Wrocław - Centralny Ul. Sucha 1 Stan. 3, Wrocław DA and Glówny.

Autobusy z Rybnik do Wrocław


Jako że podróż z Rybnik do Wrocław nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Rybnik do Wrocław?

O której odjeżdżają autobusy do Wrocław?

Podróż z Rybnik do Wrocław zajmuje około 5 hours and 22 minutes, lub nawet 4 hours and 40 minutes, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Rybnik o 07:06, a ostatni o 18:06.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Rybnik do Wrocław?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również MOKRZYCKI-BUS, FlixBus and Mokrzycki-Bus, oferujący przejazdy do Wrocław.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.