Znajdź autobus z Rzeszów do Gdańsk

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Gdańsk
z56 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 56 zł
Czas podróży 14 h 20 min
Połączenia dla każdego dnia 10
Pierwszy odjazd: 07:15
Ostatni odjazd: 23:30
Odległość 531km

Autobusem z Rzeszów do Gdańsk: łatwiej z virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Rzeszów do Gdańsk w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Rzeszów do Gdańsk?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Rzeszów do Gdańsk za jedyne 12,98 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 126,44 zł.

Skąd odjeżdżają autobusy do Gdańsk?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Rzeszów do Gdańsk to Rzeszow Dw. Lokalny i Gdańsk Hala Olivia and Gdansk.

Cena biletu Rzeszów - Gdańsk dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
64,06 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej 64,06 zł
156,34 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej 155,66 zł

Jako że podróż z Rzeszów do Gdańsk nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Na tak długich dystansach, jazda autobusem trwa dłużej niź podróż innymi środkami transportu. Poszukaj lotów do Gdańsk: jeśli będziesz rezerwować z wyprzedzeniem, możesz znaleźć bardzo tanie bilety!

Podróż autobusem do Rzeszów z Gdańsk: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 8 połączeń autobusowych na trasie z Rzeszów do Gdańsk. Większą część tych połączeń, dokładniej 0, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 8, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Jeśli chcesz dostać się autobusem do Gdańsk z Rzeszów, dostępnych jest 8 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Będziesz musiał wybrać inne połączenie.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Gdańsk?

Pierwszy autobus odjeżdża z Rzeszów o 07:07, a ostatni o 18:08. Podróż trwa średnio 14 hours and 33 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 13 hours and 20 minutes.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Rzeszów do Gdańsk?

Z przewoźnikiem FlixBus będziesz mógł dojechać autobusem z Rzeszów do Gdańsk.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.