Znajdź autobus z Rzeszów do Gdańsk

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Gdańsk

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 58,86 zł
Czas podróży 16 h 11 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 07:15
Ostatni odjazd 07:15
Odległość 531 km

Znajdź połączenie autobusowe z Rzeszów do Gdańsk na virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Rzeszów do Gdańsk w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Rzeszów do Gdańsk?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 182,35 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 58,86 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
98,45 zł 74,87 zł 96 zł 96 zł Więcej Więcej Więcej
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej 146,05 zł

Autobusy z Rzeszów do Gdańsk

Kiedy odjeżdżają autobusy do Gdańsk?

Podróż z Rzeszów do Gdańsk zajmuje około 16 h 11 min, lub nawet :12 h 20 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Rzeszów o 07:15, a ostatni o 07:15.

Kiedy podróżujesz na długich dystansach, jazda autobusem może być długa i nużąca. Jeśli Twój budżet jest ograniczony, możesz znaleźć tańsze opcje rezerwując loty u przewoźników niskokosztowych.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Rzeszów do Gdańsk?

Na trasie z Rzeszów do Gdańsk dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 2 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili.

Dziennie dostępnych jest 2 połączeń autobusowych między Rzeszów a Gdańsk. Zauważ, że 2 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. W konsekwencji będziesz musiał się przesiąść.