Znajdź autobus z Rzeszów do Lublin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Lublin
z28 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 28 zł
Czas podróży 3 h 2 min
Połączenia dla każdego dnia 17
Pierwszy odjazd: 07:23
Ostatni odjazd: 19:52
Odległość 140km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Rzeszów do Lublin

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Rzeszów do Lublin w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztują bilety autobusowe z Rzeszów do Lublin?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 107,57 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 6,48 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Lublin?

Przy podróży na trasie z Rzeszów do Lublin, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, D.A. Ul. Grottgera 1 St. 9, Rzeszów Main Station, Rzeszow Dw. Lokalny, Rzeszów Jasionka Lotnisko, Artura Grottgera, Dworzec Lokalny, Rzeszow, Rzeszow Bus Stop, Sokola St 5, Rzeszow Rzeszow Bus Station, Ambrozego Towarnickiego St 7 and Rzeszow Airport Jasionka Port Lotniczy, Port Lotniczy oraz DA. Al. Tysiąclecia 6 St. 3, Lublin, Lublin Dworzec Główny Autobusowy, Al. Tysiąclecia 6, Lublin Airport Lublin Airport (terminal), Ul. Jana III Sobieskiego and Lublin Dworzec Autobusowy, Al. Tysiąclecia 6.

Cena biletu Rzeszów - Lublin dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
19 zł26 zł Więcej 19 zł Więcej 19 zł15 zł
Więcej 21 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Rzeszów do Lublin, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Rzeszów do Lublin?

Na trasie z Rzeszów do Lublin, dostępnych jest 11 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 11 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór przejazdu bezpośredniego.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Rzeszów do Lublin, dostępnych jest 11 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 11, są bezpośrednie. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

O której odjeżdżają autobusy do Lublin?

Pierwszy autobus do Lublin odjeżdża o 07:03, a ostatni o 19:10. Podróż trwa 2 hours and 58 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 2 hours and 48 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Rzeszów - Lublin?

Do partnerów virail należy również VOYAGER TRANSPORT, FlixBus, Galicja Express and BP Tour, oferujący przewozy na trasie z Rzeszów do Lublin.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.