Znajdź autobus z Rzeszów do Lublin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 19,16zł
Czas podróży 2 h 56 min
Połączenia dla każdego dnia 17
Pierwszy odjazd: 07:23
Ostatni odjazd: 19:52
Odległość 140km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Rzeszów do Lublin

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Rzeszów do Lublin w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztują bilety autobusowe z Rzeszów do Lublin?

Skąd odjeżdżają autobusy do Lublin?

Autobusy na trasie Rzeszów - Lublin wyjeżdżają ze stacji Rzeszów Jasionka Lotnisko, Rzeszow Dw. Lokalny, D.A. Ul. Grottgera 1 St. 9, Artura Grottgera, Rzeszów Main Station, Dworzec Lokalny, Rzeszow and RZESZÓW D.A. PKS i przyjeżdżają na stację Lublin, DA. Al. Tysiąclecia 6 St. 3, Al. Tysiąclecia 6, Lublin Dworzec Główny Autobusowy, Hospital and Al. Sikorskiego, Lublin.

Cena biletu Rzeszów - Lublin dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
26 zł26 zł26 zł Więcej 26 zł Więcej Więcej
18 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Rzeszów do Lublin, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Rzeszów do Lublin, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Rzeszów do Lublin?

Na trasie z Rzeszów do Lublin, dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 2 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór przejazdu bezpośredniego.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Rzeszów do Lublin, dostępnych jest 2 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 2, są bezpośrednie. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

O której odjeżdżają autobusy do Lublin?

Pierwszy autobus do Lublin odjeżdża o 10:03, a ostatni o 19:03. Podróż trwa 3 hours and 37 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 7 hours and 15 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Rzeszów - Lublin?

Do partnerów virail należy również FlixBus, VOYAGER TRANSPORT, Voyager Transport, Galicja Express and BP Tour, oferujący przewozy na trasie z Rzeszów do Lublin.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.