Znajdź autobus z Rzeszów do Zielona Góra

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 57,65zł
Czas podróży 9 h 21 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd: 07:55
Ostatni odjazd: 21:15
Odległość 501km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Rzeszów do Zielona Góra

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Rzeszów do Zielona Góra.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Rzeszów do Zielona Góra?

Bilety autobusowe z Rzeszów do Zielona Góra kosztują średnio 13,73 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Rzeszów do Zielona Góra za jedyne 13,48 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Zielona Góra?

Autobusy z Rzeszów do Zielona Góra wyjeżdżają ze stacji Rzeszow Dw. Lokalny i przyjeżdżają na stację Zielona Góra, Dolina Zielona.

Autobusy z Rzeszów do Zielona Góra


Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Rzeszów do Zielona Góra, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Na tak długich dystansach, podróż autobusem nie jest najlepszym rozwiązaniem. Sprawdź alternatywy lotnicze: przy odrobinie szczęścia znajdziesz tanie bilety z Rzeszów do Zielona Góra i dostaniesz się na miejsce dużo szybciej!

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Zielona Góra z Rzeszów?

Dostępnych jest 3 połączeń autobusowych na trasie z Rzeszów do Zielona Góra. Większą część tych połączeń, dokładniej 0, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 3, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Zielona Góra w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Jeśli chcesz dostać się autobusem do Zielona Góra z Rzeszów, dostępnych jest 3 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Z tego powodu będziesz musiał przesiąść się w trakcie podróży.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Rzeszów do Zielona Góra?

Podróż z Rzeszów do Zielona Góra zajmuje około 10 hours and 4 minutes, lub nawet 9 hours and 16 minutes, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Rzeszów o 07:09, a ostatni o 21:09.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Rzeszów do Zielona Góra?

You can travel by bus from Rzeszów to Zielona Góra with FlixBus.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.