Znajdź autobus z Rzym do Turyn

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 111,10zł
Czas podróży 11 h 13 min
Połączenia dla każdego dnia 47
Pierwszy odjazd: 00:30
Ostatni odjazd: 23:45
Odległość 524km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Rzym do Turyn

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Rzym do Turyn.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Rzym do Turyn?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates; by doing so, you will find cheap bus tickets from Rzym to Turyn from 25,98 zł, while the average price is 35,98 zł.

Jak nazywają się stacje w Rzym i Turyn?

Autobusy na trasie Rzym - Turyn wyjeżdżają ze stacji Rome Tiburtina Bus Station, Rome Anagnina and Rome Fiumicino Airport i przyjeżdżają na stację Torino (Lingotto) and Torino (Vittorio Emanuele).

Cena biletu Rzym - Turyn dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
197 zł231 zł90 zł341 zł234 zł214 zł286 zł
4 zł Więcej Więcej Więcej Więcej 4 zł Więcej
64 zł141 zł118 zł101 zł94 zł55 zł200 zł
Więcej 90 zł90 zł90 zł68 zł Więcej 90 zł

Autobusy z Rzym do Turyn


Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Rzym do Turyn, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Na tak długich dystansach, podróż autobusem nie jest najlepszym rozwiązaniem. Sprawdź alternatywy lotnicze: przy odrobinie szczęścia znajdziesz tanie bilety z Rzym do Turyn i dostaniesz się na miejsce dużo szybciej!

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Rzym do Turyn?

Dostępnych jest 47 połączeń autobusowych na trasie z Rzym do Turyn. Większą część tych połączeń, dokładniej 13, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 34, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Na trasie z Rzym do Turyn, dostępnych jest 47 połączeń autobusowych dziennie. 34 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 13 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Rzym do Turyn?

Pierwszy autobus do Turyn odjeżdża o 00:09, a ostatni o 13:09. Podróż trwa 10 hours and 19 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 8 hours and 40 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Rzym - Turyn?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również FlixBus, oferujący przejazdy do Turyn.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.