Znajdź autobus z Sieradz do Poznań

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Poznań

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 34,13zł
Czas podróży 7 h 35 min
Połączenia dla każdego dnia 6
Pierwszy odjazd: 07:20
Ostatni odjazd: 18:55
Odległość 153km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Sieradz do Poznań

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Sieradz do Poznań. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Sieradz do Poznań?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Sieradz do Poznań za jedyne 7,98 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 39,95 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Poznań?

Autobusy na trasie Sieradz - Poznań wyjeżdżają ze stacji Sieradz Dworzec Autobusowy i przyjeżdżają na stację Poznań.

Cena biletu Sieradz - Poznań dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
37 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Sieradz do Poznań, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Poznań z Sieradz?

Na trasie z Sieradz do Poznań dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 0 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 2 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili.

Jeśli chcesz dostać się autobusem do Poznań z Sieradz, dostępnych jest 2 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Będziesz musiał wybrać inne połączenie.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Sieradz do Poznań?

Średnia długość podróży to 7 hours and 47 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Poznań w 8 hours and 25 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 07:11, a ostatni o 16:08.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Sieradz do Poznań?

Z przewoźnikiem FlixBus będziesz mógł dojechać autobusem z Sieradz do Poznań.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.