Znajdź autobus z Skarżysko-Kamienna do Łódź

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Łódź

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 27,71zł
Czas podróży 5 h 30 min
Połączenia dla każdego dnia 1
Pierwszy odjazd: 03:40
Ostatni odjazd: 03:40
Odległość 120km

Autobusem z Skarżysko-Kamienna do Łódź: łatwiej z virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Skarżysko-Kamienna do Łódź w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Skarżysko-Kamienna do Łódź?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Skarżysko-Kamienna do Łódź od 6,48 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Skarżysko-Kamienna do Łódź wynoszą średnio 19,29 zł.

Jak nazywają się stacje w Skarżysko-Kamienna i Łódź?

Autobusy na trasie Skarżysko-Kamienna - Łódź wyjeżdżają ze stacji Skarżysko-Kamienna i przyjeżdżają na stację Lodz (Łódź) Fabryczna.


Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Jako że podróż z Skarżysko-Kamienna do Łódź nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Łódź z Skarżysko-Kamienna?

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Skarżysko-Kamienna do Łódź?

Pierwszy autobus do Łódź odjeżdża o 03:11, a ostatni o 03:08. Podróż trwa 5 hours and 26 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 5 hours and 30 minutes.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Skarżysko-Kamienna do Łódź?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również FlixBus, oferujący przejazdy do Łódź.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.