Znajdź autobus z Słubice do Gorzów Wielkopolski

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 10,65zł
Czas podróży 1 h 20 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd: 08:35
Ostatni odjazd: 22:15
Odległość 62km

Znajdź swój autobus z Słubice do Gorzów Wielkopolski na virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Słubice do Gorzów Wielkopolski w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Słubice do Gorzów Wielkopolski?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Słubice do Gorzów Wielkopolski za jedyne 2,49 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 2,99 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Słubice do Gorzów Wielkopolski?

Autobusy z Słubice do Gorzów Wielkopolski wyjeżdżają ze stacji Słubice Collegium Polonicum i przyjeżdżają na stację Gorzów Tesco.

Autobusy z Słubice do Gorzów Wielkopolski


Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Słubice do Gorzów Wielkopolski, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Słubice do Gorzów Wielkopolski, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Słubice do Gorzów Wielkopolski?

Na trasie z Słubice do Gorzów Wielkopolski, dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 2 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór przejazdu bezpośredniego.

Na trasie z Słubice do Gorzów Wielkopolski dostępnych jest 2 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Słubice - Gorzów Wielkopolski?

Pierwszy autobus do Gorzów Wielkopolski odjeżdża o 08:10, a ostatni o 22:10. Podróż trwa 1 hour and 20 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 1 hour and 20 minutes.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Słubice do Gorzów Wielkopolski?

You can travel by bus from Słubice to Gorzów Wielkopolski with FlixBus.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.