Znajdź autobus z Słupsk do Gdańsk

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 11,29 zł
Czas podróży 2 h 14 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 02:10
Ostatni odjazd 14:30
Odległość 105 km

Znajdź swój autobus z Słupsk do Gdańsk na virail

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Słupsk do Gdańsk. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztują bilety autobusowe z Słupsk do Gdańsk?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates by doing so, you will find cheap bus tickets from Słupsk to Gdańsk from 11,29 zł, while the average price is 14,65 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej 27 zł Więcej Więcej Więcej 27 zł Więcej

Autobusy z Słupsk do Gdańsk

O której odjeżdżają autobusy do Gdańsk?

Średnia długość podróży to 2 h 14 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Gdańsk w :2 h 5 min. Pierwszy autobus odjeżdża o 02:10, a ostatni o 14:30.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Słupsk do Gdańsk, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Gdańsk z Słupsk?

Dostępnych jest 2 połączeń autobusowych na trasie z Słupsk do Gdańsk. Większą część tych połączeń, dokładniej 2, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Słupsk do Gdańsk dostępnych jest 2 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.