Znajdź autobus z Sosnowiec do Kielce

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 54,37 zł
Czas podróży 5 h 28 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 12:05
Ostatni odjazd 12:05
Odległość 126 km

Autobusem z Sosnowiec do Kielce: łatwiej z virail

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Sosnowiec do Kielce.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Sosnowiec do Kielce?

Bilety autobusowe z Sosnowiec do Kielce kosztują średnio 56,62 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Sosnowiec do Kielce za jedyne 54,37 zł.

Autobusy z Sosnowiec do Kielce

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Sosnowiec - Kielce?

Pierwszy autobus odjeżdża z Sosnowiec o 12:05, a ostatni o 12:05. Podróż trwa średnio 5 h 28 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :5 h 1 min.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Sosnowiec do Kielce, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Sosnowiec do Kielce?

Dostępnych jest 2 połączeń autobusowych na trasie z Sosnowiec do Kielce. Większą część tych połączeń, dokładniej , stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 2, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Dziennie dostępnych jest 2 połączeń autobusowych między Sosnowiec a Kielce. Zauważ, że 2 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. W konsekwencji będziesz musiał się przesiąść.