Znajdź autobus z Stalowa Wola do Lublin

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 19 zł
Czas podróży 2 h 6 min
Połączenia dla każdego dnia 12
Pierwszy odjazd: 05:47
Ostatni odjazd: 17:18
Odległość 82km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Stalowa Wola do Lublin

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Stalowa Wola do Lublin. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztują bilety autobusowe z Stalowa Wola do Lublin?

Bilety autobusowe z Stalowa Wola do Lublin kosztują średnio 19,26 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Stalowa Wola do Lublin za jedyne 19,26 zł.

Jakie są stacje odjazdu?

Autobusy z Stalowa Wola wyjeżdżają ze stacji Stalowa Wola Dworzec Autobusowy, Okulickiego and Stalowa Wola Stalowa Wola, Okulickiego i przyjeżdżają na stację Al. Tysiąclecia 6 and Lublin Dworzec Autobusowy, Al. Tysiąclecia 6.

Cena biletu Stalowa Wola - Lublin dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
17 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
19 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Jako że podróż z Stalowa Wola do Lublin nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Stalowa Wola do Lublin?

Na trasie z Stalowa Wola do Lublin, dostępnych jest 4 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 4 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym, sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak najważniejszy jest dla Ciebie brak przesiadek, rozważ kupno biletu bezpośredniego.

Na trasie z Stalowa Wola do Lublin dostępnych jest 4 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Stalowa Wola do Lublin?

Pierwszy autobus odjeżdża z Stalowa Wola o 05:07, a ostatni o 17:09. Podróż trwa średnio 2 hours and 6 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 2 hours and 9 minutes.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Stalowa Wola do Lublin?

Wsród wielu partnerów virail jest również WiraBus oferujący przejazdy do Lublin.