Znajdź autobus z Starachowice do Kielce

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 6,36 zł
Czas podróży 1 h 5 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 07:40
Ostatni odjazd 18:25
Odległość 36 km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Starachowice do Kielce

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Starachowice do Kielce. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Starachowice do Kielce?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates by doing so, you will find cheap bus tickets from Starachowice to Kielce from 6,36 zł, while the average price is 17,28 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
44 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Starachowice do Kielce

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Starachowice do Kielce?

Podróż z Starachowice do Kielce zajmuje około 1 h 5 min, lub nawet :1 h 5 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Starachowice o 07:40, a ostatni o 18:25.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Starachowice do Kielce, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Kielce z Starachowice?

Dostępnych jest 2 połączeń autobusowych na trasie z Starachowice do Kielce. Większą część tych połączeń, dokładniej 2, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Starachowice do Kielce, dostępnych jest 2 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 2, są bezpośrednie. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.