Znajdź autobus z Starogard Gdański do Gdańsk

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 11 zł
Czas podróży min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd: 11:25
Ostatni odjazd: 11:25
Odległość 44km

Znajdź połączenie autobusowe z Starogard Gdański do Gdańsk na virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Starogard Gdański do Gdańsk w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Starogard Gdański do Gdańsk?

Bilety autobusowe z Starogard Gdański do Gdańsk kosztują średnio 2,49 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Starogard Gdański do Gdańsk za jedyne 2,49 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Gdańsk?

Przy podróży na trasie z Starogard Gdański do Gdańsk, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Starogard Gdański Mickiewicza oraz Gdansk and Gdańsk Hala Olivia.

Autobusy z Starogard Gdański do Gdańsk


Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Starogard Gdański do Gdańsk, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Starogard Gdański do Gdańsk, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Starogard Gdański do Gdańsk?

Na trasie z Starogard Gdański do Gdańsk, dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. 0 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 2 to połączenia bezpośrednie. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, oferta z przesiadką jest czasem dużo lepszym rozwiązaniem przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Zalecamy jednak kupno biletu bezpośredniego, jeśli wolisz się nie przesiadać.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Starogard Gdański do Gdańsk, dostępnych jest 2 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 2, są bezpośrednie. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Starogard Gdański do Gdańsk?

Pierwszy autobus odjeżdża z Starogard Gdański o 11:07, a ostatni o 11:07. Podróż trwa średnio 57 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 50 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Starogard Gdański - Gdańsk?

Wsród wielu partnerów virail jest również FlixBus oferujący przejazdy do Gdańsk.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.