Znajdź autobus z Szczecin do Bydgoszcz

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Bydgoszcz
z36 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 36 zł
Czas podróży 10 h 2 min
Połączenia dla każdego dnia 11
Pierwszy odjazd: 05:00
Ostatni odjazd: 22:45
Odległość 232km

Autobusem z Szczecin do Bydgoszcz: łatwiej z virail

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Szczecin do Bydgoszcz. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Szczecin do Bydgoszcz?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 108,25 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 7,98 zł.

Jak nazywają się stacje w Szczecin i Bydgoszcz?

Autobusy na trasie Szczecin - Bydgoszcz wyjeżdżają ze stacji Szczecin Goleniów Airport, Szczecin Warzymice and Szczecin Station i przyjeżdżają na stację Bydgoszcz.

Cena biletu Szczecin - Bydgoszcz dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
41 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej 41 zł
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej 100 zł118 zł

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Szczecin do Bydgoszcz, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Szczecin do Bydgoszcz?

Dostępnych jest 3 połączeń autobusowych na trasie z Szczecin do Bydgoszcz. Większą część tych połączeń, dokładniej 0, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 3, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Bydgoszcz w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Dziennie dostępnych jest 3 połączeń autobusowych między Szczecin a Bydgoszcz. Zauważ, że 3 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. Będziesz musiał wybrać inne połączenie.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Szczecin - Bydgoszcz?

Pierwszy autobus do Bydgoszcz odjeżdża o 13:07, a ostatni o 19:10. Podróż trwa 10 hours and 8 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 9 hours and 45 minutes.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Szczecin do Bydgoszcz?

You can travel by bus from Szczecin to Bydgoszcz with FlixBus.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.