Znajdź autobus z Szczecin do Gdańsk

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Gdańsk
z20 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 20 zł
Czas podróży 6 h 12 min
Połączenia dla każdego dnia 12
Pierwszy odjazd: 00:05
Ostatni odjazd: 23:25
Odległość 287km

Znajdź swój autobus z Szczecin do Gdańsk na virail

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Szczecin do Gdańsk.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Szczecin do Gdańsk?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 88,36 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 4,49 zł.

Jak nazywają się stacje w Szczecin i Gdańsk?

Przy podróży na trasie z Szczecin do Gdańsk, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Szczecin Goleniów Airport, Szczecin Station and Szczecin Warzymice oraz Gdańsk Hala Olivia, Gdansk and Gdańsk Lotnisko.

Cena biletu Szczecin - Gdańsk dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej Więcej 45 zł45 zł50 zł50 zł
Więcej Więcej Więcej Więcej 50 zł Więcej Więcej
Więcej Więcej Więcej Więcej 150 zł166 zł108 zł

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Szczecin do Gdańsk, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Jako że podróż z Szczecin do Gdańsk nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Gdańsk z Szczecin?

Na trasie z Szczecin do Gdańsk, dostępnych jest 4 połączeń autobusowych dziennie. 0 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 4 to połączenia bezpośrednie. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, oferta z przesiadką jest czasem dużo lepszym rozwiązaniem przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Zalecamy jednak kupno biletu bezpośredniego, jeśli wolisz się nie przesiadać.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Szczecin do Gdańsk, dostępnych jest 4 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 4, są bezpośrednie. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Gdańsk?

Pierwszy autobus odjeżdża z Szczecin o 00:09, a ostatni o 18:12. Podróż trwa średnio 8 hours and 18 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 14 hours and 55 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Szczecin - Gdańsk?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również FlixBus, oferujący przejazdy do Gdańsk.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.